CAMP STEVNS
GymCamp Stevns – januar

Tak til alle deltagere for en fantastisk GymCamp Stevns den 5.-6. januar 2018

Tak for 24 gode timer i jeres skønne selskab fyldt med dans og spring. Vi glæder os allerede til igen næste år at kunne byde velkommen på GymCamp Stevns – følg med her på siden for mere info om næste års camp.

Har du spørgsmål til vores camps, er du velkommen til at kontakte vores campansvarlige Marie Ingemann og Peter Bollesen på mail: camp@gymnastikstevns.dk

***

Gymnastikefterskolen Stevns er glade for at kunne byde dig velkommen til GymCamp Stevns, der afholdes hvert år i januar. Et døgn i gymnastikkens tegn, hvor du vælger dig ind på spring eller dans. Derudover vil du også opleve andre spændende aktiviteter, som Gymnastikefterskolen Stevns kan byde på.

GymCamp Stevns i januar er for dig, der elsker gymnastik og dans, og som er mellem 9 og 15 år. Du skal være super klar på 24 timers fuld fart og gymnastikglæde i nogle af Sjællands lækreste gymnastikfaciliteter.

Se en video fra campen i januar 2018 ved at følge linket her.